Teslimat ve İade

Sipariş İptali

Göndermiş olduğunuz doküman baskıya uygun ise kayıtlı e-posta adresinizebir onay maili gönderilecektir. Bu onay maili tarafınıza ulaşmadan öncesiparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için talebinizi siparis@asillermedya.comadresine mail yoluyla iletmeniz gerekmektedir. Sipariş iptali durumunda, ödemeiadesi 10 gün içerisinde kredi kartınıza/banka hesabınıza aktarılacaktır.

Onay maili gönderildikten veya doküman baskıya alındıktan sonra siparişiptali ve ödeme iadesi imkanı bulunmamaktadır.

İade Koşulları

· Siparişiniz size ulaştıktan sonra, 14 gün içerisinde satınalmış olduğunuz ürünün iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

· Baskılı ürünlerde iade imkanı bulunmamaktadır. Sadece tarafımızdankaynaklanan problemlerde ürün tekrar baskıya alınacak ve belirtilen süredeteslim edilecektir. Baskısız ürünleri hiçbir sebep göstermeksizin, siparişinizsize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade şartlarına uygun olarak iadeedebilirsiniz.

· Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlıbozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabuledilmemektedir.

İade İşlemleri

İade işleminin yapılabilmesi için siparişiniz ile birlikte gelen faturanınarka yüzünde bulunan iade formunun eksiksiz olarak doldurularak Mng Kargo ile aşağıdakiadrese göndermeniz gerekmektedir.

Asiller Medya Bilişim Oto. İnş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti
Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. Asiller Sk. No:10/A Bakırköy / İSTANBUL

Ürünün iade şartlarına uygunluğu Kalite Yönetim departmanımız tarafındankontrol edilip iade onayı verildikten sonra, asillermedya.com tarafından kredikartınıza/banka hesabınıza 10 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilir.Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda/banka hesabınızda görmenizbirkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve asillermedya.com’unbankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Kalite Güvence departmanımız tarafından yapılan değerlendirme sonucundaiade onayı verilmezse (baskılı ürünlerde tarafımızdan kaynaklanan bir sorunyoksa) ürününüz 10 gün içerisinde ‘Karşı Ödemeli’ olarak kayıtlı adresinizeyeniden gönderilecektir.

Önemli Notlar

· Kargo şirketi tarafından size ulaştırılan paket hasarlı ise (yırtık,delik vs.) kargoyu teslim almayınız. Kargo şirketi tarafından tutulacak hasartespit tutanağı ile birlikte ürünü iade ediniz.